אדאו מראה פנים הדמיה

המדריך המלא לחתונה בצומת כנות

מידע משתלם שיעזור לבחירת אולמות אירועים באשדוד

יום האיחוד המקודש שלכם עומד בפתח. החתונה שלכם חייבת להיות מיוחדת, זה מחייב חשיבה ואיסוף מידע, קבלת החלטות על בסיס מידע חלקי, תוך עמידה בלוח הזמנים שקבעתם. לעתים מתחילות ההכנות כחצי שנה ואפילו שנה מראש, ובמקרים אחרים מתקבלת ההחלטה, ובעזרת אומץ ומזל, מחפשים אולמות שהתפנו "מעכשיו לעכשיו", ואז יהיו ברשותכם כחודש-חודשיים לארגון ולהכנות.

המדריך המלא לחתונה בצומת כנות

אולמות אירועים באשדוד מהווים בעיניי רבים פינה נסתרת ולא מוכרת על מפת הבילויים, האירועים והפנאי. בפועל, העיר הדרומית והתוססת הזו, על חוף הים הנקי והמטופח, מציעה מגוון מפתיע של אפשרויות, באיכות ללא פשרות, במחירים הוגנים ושפויים.

ההחלטה החשובה הראשונה שיהיה עליכם לקבל, הוא המועד המתאים. חודש או תקופת שנה מועדפים, שיתאים לתכנון החיים המשותפים בתקופה הראשונה. איך יסתדר המועד עם לימודים, עבודה, מגורים ועוד. כדאי לבדוק האם ישנן הגבלות על עריכת חופות בתאריכים המבוקשים, ומה הפרשי המחירים מול אופציות נוספות.

לגבי המקום – האם הוא קרוב ונגיש לכולם? בעיר מגוריכם? בין לבין? מיקום כפרי ומיוחד? האם כל המוזמנים יאהבו את הנסיעה, הניווט והזמן על הכבישים?

אולמות אירועים באשדוד עשויים להוות פתרון מושלם לבאים מדרום ומצפון, עקב כבישי הגישה הנוחים וזמני הנסיעה הקצרים, ברכב פרטי או בתחבורה ציבורית.

ובשלב הבא – אנחנו מתמקדים. אילו אולמות וגני אירועים נמצאים באזור הזה? ערכו בדיקה מול חברים ומכרים וברשת האינטרנט, שימו דגש להיערכות האולם לאירועים בעונה שבה בחרתם להינשא.

חשוב לבדוק את כל מה שניתן בביקור קצר, רצוי לא בשעת אירוע. עוד לפני שמתיישבים במשרד, רשמו הכל, אל תתחייבו ואל תאפשרו לאנשי האולם ללחוץ ולשריין תאריכים שנוחים להם. כדאי לערוך סיור נוסף, הפעם בשעת אירוע, וזאת לאחר שרשימתכם תצומצם לשניים-שלושה אולמות אירועים באשדוד.

שימו לב שבעלי האולמות יתמחרו באופן שונה בהתאם לביקוש הצפוי. ימי ג', תאריכים "יפים", ועוד. האם תתעקשו על יום ג' או שישי בצהריים? האם תהיו מוכנים לשלם הרבה יותר על ה- 8.8.18 ועל ה-18.8.18? אולי תבחרו, תמורת תוספת מכובדת, ב-19.1.19?

יש תאריך? שבו על רשימות מוזמנים, אפשרו להורים להכין רשימות משלהם, רכזו כתובות וטלפונים, רצוי להגיע למס' מוזמנים הגבוה בכ-15-20% ממס' המנות שסיכמתם עם האולם. לא כולם מגיעים, כידוע.

אל תדחו לרגע האחרון את ההחלטות על הזמנות. המוזמנים צריכים לקבל את ההזמנה עד חודש לפני האירוע. קחו בחשבון מסירה אישית של ההזמנות לחלקם, ובעיות דואר ידועות באזורים רבים בארץ.

לפרטים נוספים על אולם אירועים באשדוד היכנסו

Share this post